Alapítványunk 2010. december 4-ére Családi Mikulás délutánt szervezett a Sportcsarnokban.
Rövid megnyitó után a kicsiket a Három kismalac című bábjáték fogadta. Szülők és gyerekek részvételével 12 csapat izgalmas sorversenyben mérte össze ügyességét, melyért a Mikulástól elnyerték a manói címet.
A változatos programban barkácsolásra, rajzolásra, lufi hajtogatásra, báb előadásra, közös éneklésre csalogatták a gyerekeket az iskola pedagógusai és segítőink. A büfében mindenkinek ingyenes vendéglátást biztosítottunk. Nagy várakozás után a Mikulás sem üres kézzel érkezett. Zsákjából megjutalmazta a rajzot készített gyerekeket, bátor énekeseket és versmondókat is.
A búcsúzás idejét lufieső jelezte, majd a délutánt kötélhúzó verseny zárta. Mindenki élményekkel gazdagon tért haza.
Minden szervezőnek, segítőnknek és  támogatónknak ezúton is hálás köszönetünket fejezzük ki.

Feleki Sándor Alapítvány a Lovasberényi Oktatásért kuratóriuma

A Mikulásnak készített rajzok